Dermoplastyczny masaż twarzy

Opis szkolenia

Unikalna technika masażu, delikatnie oddziałująca na wszystkie warstwy skóry twarzy, szyi i okolicy dekoltu.
Masaż dermoplastyczny rozwiązuje szerokie spektrum problemów estetycznych na poziomie skóry i tkanki podskórnej twarzy, szyi i dekoltu. W metodyce tej wyróżniają się trzy specyficzne kierunki: modelowanie, dermotonizacja, regeneracja. Modelowanie zajmuje się korekcją zmian lipodystroficznych w dolnych partiach twarzy i odbudowaniem plastyczności skóry. Dermotonizacja odbudowuje napięcie i elastyczność skóry, a także znacznie redukuje widoczne zmarszczki. Regeneracja – to bardzo istotny kierunek, który rozpatruje kwestie odbudowy skóry po uszkodzeniach plastycznych i pourazowych. Technika ta szczególną uwagę poświęca niektórym obszarom twarzy, posiadającym specyficzne właściwości budowy, unerwienia i krążenia krwi: powieki i strefa oczodołów, wargi, szyja. Masaż dermoplastyczny idealnie łączy się z masażem miotonizującym, działając na zasadzie synergii.

W naszym sklepie zakupisz w cenie hurtowej kosmetyki i produkty profesjonalne niezbędne do wykonywania zabiegów z zakresu zdobytych umiejętności na kursie: kremy, maski, kremy do masażu i inne kosmetyki profesjonalne oraz artykuły jednorazowe.

Informacje dodatkowe:

Kurs masażu twarzy – trwa ok. 8 godzin i kończy się uzyskaniem certyfikatu w języku polskim i angielskim. W trakcie szkolenia przewidziana jest przerwa lunchowa. Cena szkolenia zawiera catering. Zapewniamy modelki. Na szkolenie można zabrać ze sobą swojego modela (pacjenta), jednakże prosimy poinformować nas o tym fakcie najpóźniej na 7 dni przed terminem szkolenia.