Misja

Medesthetic to innowacyjne Centrum Szkoleniowe, którego działalność opiera się na wieloletnim doświadczeniu w przekazywaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej obejmującej najnowsze osiągnięcia szeroko pojętej kosmetologii.

Nasza firma powstała z chęci dzielenia się praktycznymi umiejętnościami oraz kompetencjami w zakresie szeroko rozumianej kosmetologii, medycyny estetycznej i medycyny antystarzeniowej.

Cele

Pragniemy przekazać wiedzę i doświadczenie w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych osób początkujących oraz profesjonalistów.

Nasza kadra szkoleniowców

mgr Małgorzata Janiczek

Ukończyła kosmetologię na Wydziale Farmaceutycznym , Uniwersytetu Medycznego w Łodzi . Absolwentka studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim , Uniwersytetu Medycznego w Łodzi . Pracownik dydaktyczny GWSH w zakresie kosmetologii i farmakologii. Doktorant w Katedrze Biochemii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Absolwentka studiów Medycyna Prewencyjna i Antystarzeniowa realizowanych przez Międzynarodowe Towarzystwo Medycyny Antystarzeniowej. Autorka publikacji naukowych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Prelegentka na konferencjach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Zawodowo realizuje się w zakresie nowoczesnych procedur kosmetologicznych.

dr n. med. Delgermurun Batochir

Kosmetolog, absolwentka Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego, doktor nauk medycznych z zakresu analiza skuteczności leczenia suchości skóry preparatem kwasu hialuronowego u pacjentów z niedoczynnością tarczycy. W 2016 r otrzymała tytuł Profesor Klinicznego nadany przez Ministerstwo Zdrowia w Mongolii Nauczyciel akademicki i wykładowca kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej i leczniczej w GWSH. W swojej pracy zawodowej stosuje kosmetologie komplementarną łącząc nowoczesne terapie antystarzeniowe z kosmetologią holistyczną . w niwelowaniem defektów skóry będących konsekwencją postępującego procesu starzenia. W tym celu z dużym powodzeniem wykorzystuje zabiegi z zakresu elektrochirurgii (elektrokoagulacja, elektroepilacja), zabiegi mezoterapii , chemiczną dermabrazję skóry jak również zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych laserów. Dr Delgermurun Batochir jest autorem prac naukowych opublikowanych w renomowanych medycznych czasopismach krajowych oraz licznych referatów wygłaszanych na konferencjach z zakresu medycyny i kosmetologii.

 Joanna Ogrodnik

Szkoleniowiec z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej. Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, kierunek kosmetologia – studia I stopnia. Absolwentka Wyższej szkoły fizjoterapii we Wrocławiu, kierunek kosmetologia – studia II stopnia. Doświadczenie linergisty zdobywała prowadząc szkolenia w Europejskiej Szkole Kosmetycznej oraz podczas licznych konferencji i szkoleń z zakresu pigmentacji. Autorka wielu publikacji w czasopismach branżowych. Prelegentka na konferencjach z zakresu kosmetologii i pigmentacji. 

Angelika Wieszkucka-Mnich

Kosmetolog oraz specjalista ds. podologii. Studia magisterskie w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Instytucie Nauk Medycznych w Katowicach na kierunku kosmetologia –  specjalizacja podologia. Studia podyplomowe na kierunku podologia w  Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Podolog w Diab Serwis Przychodni Leczenia stopy cukrzycowej w Chorzowie. Nauczyciel w szkole Copernicus. Szkoleniowiec z zakresu podologii i kosmetologii.

 

Ewelina Serafin

Ukończyła kosmetologię na Wydziale Medycznym-Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Interesuje się stylizacją paznokci i w tym kierunku rozwija swoje zainteresowania. Pasjonuje ją również kosmetologia upiększająca i lecznicza.