STUDIA KOSMETOLOGICZNE

Studia kosmetologiczne Podyplomowe – dlaczego?
Obecnie rynek pracy wymaga ciągłego doskonalenia i kształtowania praktycznych umiejętności. Każdy pracownik czy osoba ubiegająca się o pracę musi być elastyczną i zaoferować to czego oczekuje pracodawca. Ciekawą i nowoczesną formą pozyskiwania wiedzy są studia podyplomowe Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej. Po uzyskaniu tytułu licencjata bądź magistra, absolwenci GWSH lub innych uczelni mogą kontynuować naukę na studiach podyplomowych w zakresie szczegółowych zagadnień. Specjalistyczna kadra oraz warsztatowo prowadzone zajęcia pomagają zarówno poszerzyć wiedzę na dany temat jak też zdobyć praktyczne umiejętności oraz doświadczenie.

DLA KOGO

Studia te są skierowane do osób (kosmetologów, pielęgniarek, fizjoterapeutów) które chcą podwyższać kwalifikacje i kompetencje oraz zdobyć nowe umiejętności praktyczne z zakresu zaawansowanych  zabiegów  kosmetologii estetycznej.

Dzięki dużej ilości zajęć praktycznych  słuchacze będą mieli możliwość wykształcenia specjalistycznych umiejętności niezbędnych do samodzielnego wykonywania zabiegów pomocnych w korygowaniu i utrzymaniu estetycznego wyglądu twarzy i ciała.

Osoby zainteresowane podjęciem studiów w naszej szkole prosimy o kontakt telefiniczny.